Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Календар турнірів ФТУ (Юніори)

 
 
 
 
Термін проведення Назва турніру Категорія Місто Списки Положення Результати
15.04.2019 - 19.04.2019 Миколаївська весна 2 Миколаїв   Положення  
15.04.2019 - 19.04.2019 Ананас 4 by Babolat 2 Київ   Положення  
20.04.2019 - 21.04.2019 МАКС-ТУР (вікенд-турнір) 2 Стрий   Положення  
20.04.2019 - 21.04.2019 Весняний кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) 2 Шостка   Положення  
22.04.2019 - 26.04.2019 НАТАЛКА 1 2 Одеса   Положення  
22.04.2019 - 26.04.2019 Весняний кубок 12, 14 2 Миколаїв   Положення  
22.04.2019 - 26.04.2019 Відкрита першість Тячівської ДЮСШ 2 Тячів   Положення  
29.04.2019 - 04.05.2019 Турнір присвячений пам'яті Запорожченко В.Я. 1 Херсон   Положення  
29.04.2019 - 03.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 12 2 Київ   Положення  
29.04.2019 - 03.05.2019 Відкрита першість ДЮСШ-1 2 Львів   Положення  
29.04.2019 - 03.05.2019 Весняна першість Закарпатської області до 12 2 Ужгород   Положення  
06.05.2019 - 10.05.2019 Кубок Федерації м. Нової Каховки 2 Нова Каховка   Положення  
06.05.2019 - 11.05.2019 Кубок пам'яті Ф.Кулечка 1 Львів   Положення  
06.05.2019 - 10.05.2019 ЧЕРВОНА РУТА на призи DSMS VIENNA 2 Ізмаїл   Положення  
11.05.2019 - 12.05.2019 FERREXPO CUP 4 (вікенд-турнир) 2 Горішні Плавні   Положення  
13.05.2019 - 18.05.2019 Чемпіонат України до 12 років A буде оголошено   Положення  
18.05.2019 - 19.05.2019 Head Superior tour 1 (вікенд-турнір) 2 Харків   Положення  
20.05.2019 - 26.05.2019 NASHI DITY TE & ITF Київ   Положення  
20.05.2019 - 24.05.2019 Миколаївська весна 2019 2 Миколаїв   Положення  
25.05.2019 - 26.05.2019 Травнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
27.05.2019 - 31.05.2019 НАТАЛКА 2 2 Одеса   Положення  
27.05.2019 - 31.05.2019 Forehand Cup на призи TRUST.UA by Babolat 16 2 Київ   Положення  
27.05.2019 - 31.05.2019 Літній Кубок ТА1 by Babolat 2 Суми   Положення  
01.06.2019 - 02.06.2019 Літній кубок ТК Скітенс (вікенд-турнір) 2 Полтава   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Jupiter Cup 2 1 Чорноморськ   Положення  
03.06.2019 - 07.06.2019 Подільська Надія 2 Хмельницький   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Червнева Арена МТА (вікенд-турнір) 2 Київ   Положення  
08.06.2019 - 09.06.2019 Літній Кубок ТК ШОСТКА (вікенд-турнір) 2 Шостка   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Кубок ВАТ Іскра 2 Львів   Положення  
10.06.2019 - 14.06.2019 Шоколадна ракетка 2 Харків   Положення