12.04.2021 - 15.04.2021 |
Forehand Cup 10 (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
12.04.2021 - 16.04.2021 |
Кубок Панської Гори (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
12.04.2021 - 18.04.2021 |
Всеукраїнські відбіркові змагання U16
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
17.04.2021 - 18.04.2021 |
Tennispark Tour 4 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
19.04.2021 - 23.04.2021 |
Кубок Миколаївської області (відмінено)
|
1 |
Миколаїв |
|
Положення |
|
19.04.2021 - 22.04.2021 |
Наталка 1 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
19.04.2021 - 22.04.2021 |
Львівська весна (відмінено)
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
20.04.2021 - 25.04.2021 |
Всеукраїнські відбіркові змагання U18
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Кубок AKS 1 (відмінено)
|
3 |
Харків |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Квітнева Арена МТА (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 7 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Відкриття грунтового сезону
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
24.04.2021 - 25.04.2021 |
Весняна першість міста (відмінено)
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 30.04.2021 |
Мегабол (відмінено)
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 30.04.2021 |
Турнір пам’яті Запорощенко В.Я.
|
1 |
Херсон |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Відкрита першість Тячівської ДЮСШ (відмінено)
|
2 |
Тячів |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Lawn Palace Cup 2 (відмінено)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
26.04.2021 - 29.04.2021 |
Olimpa Cup
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
01.05.2021 - 02.05.2021 |
Турнір на честь пам'яті Андрія Демидова (відмінено)
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Кубок Федерації Нова Каховка
|
2 |
Нова Каховка |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Відкриття сезону
|
2 |
Коломия |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 09.05.2021 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ U16
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 07.05.2021 |
Кубок пам’яті Олега Микити
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 07.05.2021 |
Відкрита весняна першість області
|
1 |
Ужгород |
|
Положення |
|
03.05.2021 - 06.05.2021 |
Наталка 2
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
08.05.2021 - 09.05.2021 |
На Великдень
|
3 |
Стрий |
|
Положення |
|
08.05.2021 - 09.05.2021 |
Tennispark Tour 5
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Love tennis series 2 (перенесено у Бучу)
|
2 |
Буча |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 13.05.2021 |
Червона Рута на призи DSMS Vienna (відмінено)
|
2 |
Ізмаїл |
|
Положення |
|
10.05.2021 - 16.05.2021 |
KINETIC CUP BY DUNLOP
|
TE & ITF |
Київ |
|
Положення |
|