07.06.2021 - 10.06.2021 |
Подільська Надія
|
2 |
Хмельницький |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Forehand Cup 12
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 11.06.2021 |
CHERNITSKAYA MEMORIAL
|
TE & ITF |
Харків |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Кубок ВАТ Іскра
|
2 |
Львів |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Наталка 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 11.06.2021 |
Dnipro Cup
|
1 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
07.06.2021 - 10.06.2021 |
Love tennis series 3
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Кубок Мукачева
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Літній Кубок ТА1
|
3 |
Суми |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Червнева Арена МТА
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
12.06.2021 - 13.06.2021 |
Dnipro Junior Tour 4
|
3 |
Новомосковськ |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 18.06.2021 |
UKRAINIAN JUNIOR OPEN
|
TE & ITF |
Ірпінь, Буча |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 17.06.2021 |
Буковинське літо
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
14.06.2021 - 17.06.2021 |
ETC Cup 1
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Відкрита першість Закарпаття пам'яті В. Лакатоша
|
3 |
Ужгород |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Вікенд на Панській Горі
|
3 |
Львів |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Кубок ДТШ Вікторія 1
|
3 |
Херсон |
|
Положення |
|
19.06.2021 - 20.06.2021 |
Літня першість області
|
3 |
Полтава |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Буковинське літо 1
|
2 |
Чернівці |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 25.06.2021 |
Меморіал Ігора Пилипчука
|
1 |
Івано-Франківськ |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Кубок AKS 2
|
2 |
Харків |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Olimpa Cup 2
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 25.06.2021 |
VICCOURT SUMMER CUP
|
TE & ITF |
SVYATOPETRIVSKE VILLAGE |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 24.06.2021 |
Love tennis series 4
|
2 |
Ірпінь |
|
Положення |
|
21.06.2021 - 25.06.2021 |
Відкритий чемпіонат Львівської області
|
1 |
Львів |
|
Положення |
|
26.06.2021 - 27.06.2021 |
Червнева Арена МТА U14
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
26.06.2021 - 27.06.2021 |
Paka Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
27.06.2021 - 29.06.2021 |
Zone D G14 2021 European Summer Cups
|
TE & ITF |
Рівне |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 03.07.2021 |
KARPENKO MEMORIAL 2021
|
TE & ITF |
Irpin |
|
Положення |
|
28.06.2021 - 01.07.2021 |
ETC Cup 2
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|