01.03.2021 - 04.03.2021 |
Весняна першість Луцька
|
2 |
Луцьк |
|
Положення |
|
01.03.2021 - 04.03.2021 |
Фортуна 3
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
01.03.2021 - 04.03.2021 |
Forehand Cup 5
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
01.03.2021 - 05.03.2021 |
Кубок ХТЗ (відмінено)
|
1 |
Харків |
|
Положення |
|
06.03.2021 - 07.03.2021 |
Massa Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
08.03.2021 - 11.03.2021 |
Forehand Cup 6
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
09.03.2021 - 14.03.2021 |
Всеукраїнські змагання U12
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
09.03.2021 - 14.03.2021 |
Всеукраїнські змагання U18
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
13.03.2021 - 14.03.2021 |
Dnipro Junior Tour 2
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
13.03.2021 - 14.03.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 4
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
15.03.2021 - 21.03.2021 |
Всеукраїнські змагання U14
|
A |
Тернопіль |
|
Положення |
|
15.03.2021 - 18.03.2021 |
Forehand Cup 7
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
20.03.2021 - 21.03.2021 |
Tennispark Tour 3 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
20.03.2021 - 21.03.2021 |
Першість Кам‘янскої тенісної федерації
|
3 |
Кам'янське |
|
Положення |
|
22.03.2021 - 26.03.2021 |
FERREXPO CUP 1
|
1 |
Горишні Плавні |
|
Положення |
|
22.03.2021 - 28.03.2021 |
Всеукраїнські змагання U16
|
A |
Ірпінь |
|
Положення |
|
22.03.2021 - 25.03.2021 |
Lawn Palace Cup 1 (відмінено)
|
2 |
Чорноморськ |
|
Положення |
|
27.03.2021 - 28.03.2021 |
Березнева Арена МТА (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2021 - 28.03.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 5 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|
27.03.2021 - 28.03.2021 |
Сяйвомет Cup
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
29.03.2021 - 01.04.2021 |
Forehand Cup 8 (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
29.03.2021 - 04.04.2021 |
Всеукраїнські відбіркові змагання U12
|
A |
Дніпро |
|
Положення |
|
03.04.2021 - 04.04.2021 |
Відкрита першість Запоріжжя
|
3 |
Запоріжжя |
|
Положення |
|
05.04.2021 - 11.04.2021 |
Всеукраїнські відбіркові змагання U14
|
A |
Київ |
|
Положення |
|
05.04.2021 - 08.04.2021 |
Forehand Cup 9 (відмінено)
|
2 |
Київ |
|
Положення |
|
05.04.2021 - 08.04.2021 |
Фортуна 4 (відмінено)
|
2 |
Одеса |
|
Положення |
|
10.04.2021 - 11.04.2021 |
Кубок Шарлотти (відмінено)
|
3 |
Мукачево |
|
Положення |
|
10.04.2021 - 11.04.2021 |
Кубок Masters Club 2
|
3 |
Тернопіль |
|
Положення |
|
10.04.2021 - 11.04.2021 |
Dnipro Junior Tour 3
|
3 |
Дніпро |
|
Положення |
|
10.04.2021 - 11.04.2021 |
Кубок Русанівки by Babolat 6 (відмінено)
|
3 |
Київ |
|
Положення |
|