Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

До уваги журналістів!

19.03.2021

Почалася акредитація представників засобів масової інформації на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг Україна – Японія. Матч відбудеться 16–17 квітня 2021 року в Elite Tennis Club, місто Чорноморськ.

Для того, щоб акредитуватися, необхідно заповнити форму на офіційному сайті Федерації тенісу України за цим посиланням .

Звертаємо вашу увагу – цього разу буде використано два види акредитації. У зв’язку з епідеміологічними обмеженнями можливість безпосередньої присутності на матчі матиме мінімальна кількість представників ЗМІ. Всім іншим буде надано доступ до інформаційного контенту (відео та фото), що буде вироблений ФТУ, яким ви зможете вільно користуватися. Нагадаємо, за діючими умовами на кожного журналіста, який буде присутній на матчі, має бути відведено 10 квадратних метрів у приміщенні прес-центру. Саме це й обумовлює обмеження кількості представників ЗМІ.

Задля підвищення шансів на отримання повної акредитації (з доступом на матч) просимо надіслати ваші доробки на тенісну тематику (відео-сюжети, публікації, тощо) на електронну адресу utf.media@gmail.com.

Всі, кому буде надана повна акредитація, повинні за добу до початку роботи на матчі здати ПЛР-тест на COVID 19 у сертифікованій ITF лабораторії, яка працюватиме в клубі Elite Tennis Club, місто Чорноморськ.

Бажаємо всім здоров’я та творчих успіхів.

З повагою,
Прес-служба ФТУ