Понад два роки тому, а саме — у серпні 2018 року, ми зверталися до тенісної спільноти з проханням підтримати тренера з Дитячої тенісної школи «Вікторія» м. Херсон Максима Іванченко, у якого було виявлено гострий лейкоз. Спільними зусиллями тоді вдалося зібрати необхідні гроші, провести якісне лікування й подолати страшну хворобу.
На жаль, як виявилося, підступна хвороба тоді тільки відступила, тепер же вона повернулася. І ми знову звертаємося по допомогу!
Карта ПриватБанку: 5168 7450 1833 5379 Максим Іванченко