Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Вибори у Львівській області

22.07.2020

На засіданні Президії ВГО Федерації тенісу України було призначено дату виборів голови відокремленого підрозділу Львівської області. Вибори мають відбутися 08 вересня 2020 року в місті Львів. Час зборів та місце проведення буде додатково оголошено не пізніше, ніж за тиждень.
Кандидати на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області повинні надіслати в офіс ФТУ свої заяви не пізніше, ніж 09 серпня 2020 року.
Імена кандидатів на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області будуть опубліковані на офіційному сайті Федерації тенісу України 18 серпня 2020 року.
Кандидатом на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області може стати людина, яка є дійсним членом Федерації тенісу України і вказала в анкеті, що відносить себе до Львівської області.
Голосувати за кандидата на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області мають право виключно індивідуальні члени Федерації тенісу України, які при заповнені анкети на членство віднесли себе до в Львівської області.