Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ФТУ визнає юрисдикцію організації Tennis Integrity Unit (TIU)

23.07.2020

У Статуті ФТУ зазначено: «Федерація тенісу України є членом Міжнародної тенісної федерації (ITF) та Європейської тенісної федерації (ТЕ), будує свої відносини з цими організаціями на засадах взаємної поваги, повного визнання їхньої компетенції та юрисдикції.

Федерація тенісу України визнає мету і завдання Міжнародної тенісної федерації (ITF) та Європейської тенісної федерації (ТЕ), керується в своїй діяльності документами зазначених організацій та дотримується їх Статутів».

Керуючись цими положеннями ФТУ визнає юрисдикцію організації Tennis Integrity Unit (TIU), чия діяльність спрямована на викорінення договірних матчів у тенісі. ФТУ співпрацює з TIU й чітко слідує всім рекомендаціям цієї організації на шляху боротьби з договірними матчами.

Відповідно до інформації, яку ФТУ отримала від TIU, громадянина України Володимира Чудакова занесено до чорного списку людей, які підозрюються в організації договірних матчів. Виконуючи міжнародні вимоги, ФТУ забороняє Володимиру Чудакову бути присутнім на офіційних тенісних турнірах, що проводяться на території України.