Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Призначено дату виборів голови відокремленого підрозділу Львівської області

22.07.2020

На засіданні Президії ВГО Федерації тенісу України було призначено дату виборів голови відокремленого підрозділу Львівської області. Вибори мають відбутися 08 вересня 2020 року в місті Львів. Час зборів та місце проведення буде додатково оголошено не пізніше, ніж за тиждень.
Кандидати на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області повинні надіслати в офіс ФТУ свої заяви не пізніше, ніж 09 серпня 2020 року.
Імена кандидатів на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області будуть опубліковані на офіційному сайті Федерації тенісу України 18 серпня 2020 року.
Кандидатом на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області може стати людина, яка є дійсним членом Федерації тенісу України і вказала в анкеті, що відносить себе до Львівської області..
Голосувати за кандидата на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Львівській області мають право виключно індивідуальні члени Федерації тенісу України, які при заповнені анкети на членство віднесли себе до в Львівської області.