Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

До уваги представників ЗМІ!

04.09.2017

Федерація тенісу України запрошує на прес-конференцію чоловічої Національної збірної Кубка Девіса.
Прес-конференція відбудеться в п’ятницю, 8 вересня, о 12:00 в приміщенні ресторану The Office, розташованому: м. Київ, вул. Софії Перовської, 6/11 (схема маршруту додається).
В прес-конференції візьмуть участь:
  • Капітан Національної збірної України Андрій Медведєв
  • Гравець Національної збірної України Олександр Долгополов
  • Гравець Національної збірної України Сергій Стаховський
  • Гравець Національної збірної України Денис Молчанов
Матч Кубка Девіса Ізраїль  Україна відбудеться в період з 15 по 17 вересня в передмісті столиці Ізраїлю Рамат-Хашароні. Національна збірна України відправляється в Ізраїль в неділю, 10 вересня, де вже з понеділка розпочне тренувальний збір.
Нагадуємо — нас чекає матч за право залишитися в Першій групі Євро-Африканської зони.
Востаннє Національна збірна України збиралася у своєму найсильнішому складі в 2013 році.

Детальна інформація: Сосновський Юрій Ігорович, прес-аташе ФТУ, Телефон: (050) 357-68-14, E-mail: ysosnovskiy@gmail.comМатч плей-офф Кубка Девіса в Першій Євро-Африканській зоні між збірними Ізраїлю та України 15 вересня на кортах «Canada Stadium», розташованих в передмісті Тель-Авіву Рамат-Хашарон. І триватиме до 17 вересня. Три дні, п’ять зустрічей. В п’ятницю пройдуть дві одиночні зустрічі, в яких зійдуться між собою перша ракетка ізраїльтян проти другого номера нашої команди та лідер української збірної з другим номером суперників. В суботу боротьбу вестимуть парні комбінації, а в неділю на нас знову чекають два одиночних протистояння — цього разу перший проти першого, та другий проти другого.
Переможець матчу гарантує собі право провести сезон 2018 року в елітному підрозділу Першої групи Євро-Африканської зони. Команда, яка програє, захищатиме свою позицію в цьому дивізіоні в другому матчі плей-офф, що відбудеться в жовтні. Там суперником буде або Румунія, або Австрія.
Зрозуміло, що Україна розраховує на перемогу в Ізраїлі, тож капітан української національної команди Андрій Медведєв запросив до участі в матчі найсильніших гравців:

Проведені перемовини з гравцями. На сьогодні ми маємо підтвердження на участь в цьому принциповому для нас матчі від наших провідних тенісистів: Олександра Долгополова, Сергія Стаховського, Іллі Марченка та Дениса Молчанова. Узгоджені всі умови, замовлені квитки, заброньовані номера в готелі. Ми вирушаємо в Ізраїль найсильнішим складом і будемо боротися за перемогу.

Слід зазначити, що такий склад команди не вдавалося зібрати з різних, абсолютно об’єктивних обставин, з… 2013 року! Тоді наша команда за участю Долгополова, Стаховського, Марченка та Молчанова послідовна перемогла збірні Словаччини (3:2) та Швеції (3:2).

Карта розташування місця прес-конференції: