Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Відеозвіт. Відкрита Науково-практична Конференція ФТУ.

29.12.2015

19 грудня, в свято святого Миколая, в приміщенні Національного університету фізичного виховання та спорту України пройшла перша в історії Федерації тенісу України Відкрита Науково-практична Конференція. Відкрита – означає, що кожен, хто виявив бажання міг бути на ній присутній. Це стосувалося не тільки тенісних фахівців, але й батьків дітей, які займаються тенісом, та й взагалі всі бажаючи. Таких загалом набралося 215 осіб.
В Конференції взяли участь:
  • Виконавчий директор ФТУ Євген Зукін з доповіддю на тему: «Організація роботи ФТУ».
  • Директор Науково-дослідницького інституту Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор наук з фізичного виховання та спорту, професор Оксана Шинкарук з доповіддю на тему: «Специфіка основних етапів спортивної підготовки».
  • Голова робочої групи тренерської Ради ФТУ, кандидат педагогічних наук, доцент Марина Ібраімова з доповіддю на тему: «Комплексний контроль в підготовці спортсменів».
  • Експерт-викладач Міжнародної федерації тенісу, тренер збірних команд ITF до 14-ти та до 16-ти років Ірина Чичмарьова з доповідями на теми: «Значення батьків у підготовці спортсменів», «Принципи формування та роботи збірних команд ITF».
  • Завідуюча лабораторії «Теорії та методики спортивної підготовки та резервних можливостей спортсменів» Національного університету фізичного виховання та спорту України, доктор біологічних наук, професор Олена Лисенко з доповіддю на тему: «Профілактика травм у спортсменів і головні аспекти дієтології».
  • Член Президії ФТУ Всеволод Кевліч з доповіддю на тему: «Принципи роботи спортивних агентів і компаній зі спортивного менеджменту».
  • Головний редактор журналу TENNIS Club Юрій Сосновський з доповіддю на тему: «Головні моменти взаємин спортсменів і засобів масової інформації».
Відкрив Конференцію віце-президент ФТУ, ректор Національного університету фізичного виховання та спорту України Євгеній Імас.

Всі, хто мав бажання, але з якоїсь причини на зміг відвідати Конференцію, можуть ознайомитися з усіма доповідями у відеозвіті.