Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Результати регіонального огляду-конкурсу 2017 року

25.05.2017

Робоча група тренерської ради ФТУ розробила у 2016 році програму змагань «конкурсу-огляду» для юних тенісистів до 10 років. Програма була затверджена та турнір було включено до календарного плану змагань. Передбачено проведення конкурсу-огляду у два етапи: перший — регіональний у чотирьох регіонах, а потім — фінальний.
У травні 2017 року відбувся чергові змагання у: Центральному, Східному, Південному і Західному регіонах. Відповідно — на кортах МТА у Пущі Водиці; у Дніпрі в клубі «Восход», у Чорноморському «Еліт Теніс Клабі» та в Рівному у спорткомплексі «Софія».


Центр: МТА, Пуща Водиця — Київ


Схід: «Восход», Дніпро


Південь: «ЭлітТенисКлаб», Чорноморськ


Захід: «Софія», Рівне

У змаганні виявлялись переможці та призери з тактико-технічної та фізичної підготовленості юних тенісистів. Також визначилися переможці за результатами тенісних змагань в одиночному та парному розрядах за модифікованими правилами — матчі розігрувалися з трьох тай-брейків за комбінованою системою.

Результати регіональних змагань серед юних тенісистів до 10 років (PDF)
 
Змагання пройшли дуже ефективно, весело та корисно для тренерів і гравців.
У 2017 році у фінальній частині змагань «конкурсу огляду» можуть прийняти участь усі бажаючі тенісисти до 10 років, що офіційно зареєстровані на сайті ФТУ.