Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

КФ. Україна - Канада - 2:3 (ФОТО + КОМЕНТАРІ)

21.04.2013

Україна - Канада - 2:3

Збірна України програла поєдинок плей-офф Другої Світової групи Кубка Федерації. Українки вдома у п'ятому вирішальному парному матчі поступились канадкам. Еліна Світоліна та Леся Цуренко не зуміли зломити опір канадської пари Ежені Бушар та Шарон Фічман - 4:6, 3:6.


         Коментарі гравців у капітана збірної України після поєдинку проти команди Канади.    

 

Ігор Дерновський, капітан збірної України:

 

         Життя продовжується, трагедії не сталося. Безперечно, неприємно програвати, адже хотілося б перемогти! Головне – зробити правильні висновки та підготуватися до наступних поєдинків. У нас хороші гравці, але буває таке, що дещо вдається, а дещо і ні.         

 

         Варіантів пари було чимало: всі могли її зіграти. Зупинилися на тих, хто вже зіграв на цьому корті. Фізично вони були готовими. Суперник також змінив попередню заявку.

 

         Еліна Світоліна:

 

         Було дуже приємно грати вдома. Я люблю, коли мене дружньо підтримують, аплодують і до того ж вдається перемагати. Мені дуже сподобалося, оскільки для мене все ж виступати саме вдома, а не на виїзді.

Втім, загалом ми невдало зіграли пару, тож я розчарована цим.

 

         Безперечно, я готова до того, щоб грати і наступного року на турнірі. Якщо ми зараз програли, то потрібно і повернутися, пробитися до Другої Світової групи. У нас завжди є шанси, просто інколи бувають невдалі матчі.

 

         Юлія Бейгельзімер:

 

         Ми вже впродовж тривалого часу перебували у цій групі, до якої зараз потрапили, і проходили її, тож можемо зробити це знову. Не склалося сьогодні, але у нас дуже сильна команда, тож ми спроможні досягнути цього.

 

         Це складний момент, адже це перший матч в історії Кубка Федерації, який проходить у Києві. Дуже сподіваюся, що у нас ще буде подібний досвід. Дякую дівчатам за те, що вони робили усе можливе відносно себе, героїчно витримували увесь тиск. Ті, хто сидить на лаві команди, можуть скільки завгодно віддавати свою енергію, але значно важче тим, хто перебуває безпосередньо на корті.

 

         Леся Цуренко:

 

         Мені було дуже приємно грати вдома, побачити стільки знайомих облич. Хоча, у моєму випадку, те, що говорилося ще до початку протистояння (мовляв, рідні стіни будуть не допомагати, а тиснути), так і трапилося. Я ще не можу нині пояснити, чому я так зіграла, необхідно ще поміркувати. Прикро, що не змогла допомогти команді. Проте було дуже мило та приємно провести цей матч саме вдома. Команду я завжди люблю у будь-якому складі, у нас постійно весело, нікого немає, хто б випадав зі складу. Збірна дружня, і я буду рада грати в її складі й надалі.

 

         Катерина Козлова:

 

         Безумовно, на корті завжди важче, ніж на лаві. Дякую дівчатам за те, що вони робили все, що могли. Я уявляю, як це грати вирішальну пару і загалом у цьому протистоянні, але у нас хороша команда, тому, як на мене, нам вдасться повернутися до Світової групи: будемо робити все для цього.


Отже, наступного року наша команда повернеться до Євро-Африканської Зони, де вона не грала п'ять років... 

Фото: Яна Бєлаш