Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Вибори голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області

25.04.2016

За дорученням щорічної Конференції Федерації тенісу України дирекція ФТУ призначила дату виборів голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області. Вибори мають відбутися 14 червня 2016 року в місті Херсон. Час зборів та місце проведення буде додатково оголошено не пізніше, ніж за тиждень.
Кандидати на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області повинні надіслати в офіс ФТУ свої заяви не пізніше, ніж 15 травня 2016 року.
Імена кандидатів на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області будуть опубліковані на офіційному сайті Федерації тенісу України 24 травня 2016 року.
Кандидатом на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області може стати людина, яка є дійсним членом Федерації тенісу України і вказала в анкеті, що відносить себе до Херсонської області..
Голосувати за кандидата на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ в Херсонській області мають право виключно індивідуальні члени Федерації тенісу України, які при заповнені анкети на членство віднесли себе до в Херсонської області.