Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Легкі м’ячі – більше юних гравців у тенісі!

20.04.2016

З 28 березня по 2 квітня 2016 року під керівництвом ВГО ФТУ був проведений тренерський семінар «Play and Stay» для тренерів, що працюють з юними тенісистами. Семінар проводила викладач-експерт ITF, кандидат педагогічних наук, доцент Ібраімова Марина Василівна. Семінар пройшов на високому рівні, усі тренери були задоволені. Курс був цікавим та пізнавальним, усі тренери старалися, у результаті підвищили свою кваліфікацію та стало зрозуміло кожному над чим працювати.
У навчанні використовувались відеоматеріали, сучасне обладнання, тренери забезпечувались методичними посібниками у друкованому та електронному вигляді.
Тенісна програма «Play and Stay» розрахована на гравців різного віку та підтримується більшістю великих тенісистів сучасності, а саме Роджером Федерером, Рафаелем Надалем, Аною Іванович та іншими.
Адаптована для дітей гра у теніс корисна для здоров’я, сприяє зменшенню травматизму та асиметричному розвитку м’язів дитини.
Усі діти до 10 років мають грати легкими м’ячами на зменшених кортах, відповідно віку за правилами ITF, що введені з 2012 року. Програма «Play and Stay» передбачає нову систему змагань різних форматів, що дозволяє дітям швидко та ефективно почати грати в теніс, почувати себе впевненіше, отримати задоволення від змагань.

Нагадуємо:
Перший модуль семінару «LEVEL 2» — «Зміст та контроль технічної підготовки тенісистів на базовому етапі занять. Методика проведення індивідуального заняття з тенісу» буде проведено з 25 по 30 квітня 2016 року.

Реєстрація учасників семінару 25 квітня 2016 року з 12:00 до 14:00.
Вул. Фізкультури 1, І корпус НУФВСУ, офіс ВГО ФТУ
Початок занять о 15:00 годині в аудиторії 101, корпус ІІІ.
Щоденні заняття будуть проводитись з 10:00 до 18:00.

Для участі у семінарі обов’язково мати спортивну форму і ракетку.
Тренери, що беруть участь у семінарі за додаткову оплату можуть скористатись гуртожитком НУФВСУ.

Викладачі семінару:

тренер вищої кваліфікації, експерт-викладач ITF Ірена Чичмарова (Республіка Білорусь);
кандидат педагогічних наук, доцент, експерт-викладач ITF Марина Ібраімова (Україна)
Тренерів просимо підтвердити участь у семінарі за тел.: +38 067 526-13-99.