Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Тепер чекаємо на фінал

01.08.2015

29-31 липня відбулися групові змагання літнього чемпіонату Європи серед гравців до 16-ти і до 18-ти років. Україна була представлене тільки в поєдинках юнаків до 16-ти.
Орест Терещук привіз своїх підопічних — Микиту Маштакова, Ігоря Карповця таТимура Мауленова до італійського міста Монополі. Команді дістався другий номер посіву. На лідерських позиціях — поляки. Італія — третя, Сербія — четверта. А ще — Словенія, Хорватія, Голландія і Латвія.
Першого дня — матч з голландцями. Відкрити його припало Карповцю, проти якого вийшов Віссе Йонкер. Ігор віддав йому лише три гейми — 6:0; 6:3. Маштаков у другому поєдинку зійшовся з Райаном Нубоером. Для здобуття другого командного очка Микиті знадобилися всі три партії — 6:3; 2:6; 7:5. А далі Карповець з Мауленовим, перемігши Йонкера і Ронеттована Тілбурга — 6:4; 6:4, зафіксували остаточний рахунок — 3:0.
У півфіналі вже був сіяний суперник — команда Сербії, яка напередодні також всуху здолала Словенію. І знову матч розпочинає Карповець. Цього разу йому не вдалося взяти гору над суперником. Борис Бутулія виявляється сильнішим — 6:3; 1:6; 6:4. Маштаков у протистоянні з Марко Миладиновичем вирівнює ситуацію — 6:4; 6:4. І тепер усе залежить від того, чи переможуть Карповець і Маштаков, а саме такий склад пари виставив Терещук, Бутулію і Константина Кіровські. Обидва дуети билися відчайдушно, бо від підсумку їхнього двобою залежало не тільки місце у фіналі групи, а й участь у основному фіналі, де розігруватимуться нагороди чемпіонату. Ігор з Микитою встояли — 6:3; 4:6; 7:6 (7:3). Отже, 2:1. Поляки тим часом з таким само рахунком — 2:1 перемогли італійців.
У вирішальному матчі зійшлися перша і друга команди групи. Мауленов здобуває перше очко в зустрічі з Конрадом Фрізе — 6:2; 7:5. А от Маштаков зазнає поразки від Каспера Зука — 2:6; 2:6. І знову все залежить від парного матчу. На жаль, Маштаков/Мауленов поступилися Фрізе/Зуку — 3:6; 2:6. Вони — другі в групі, але, як і поляки, одержують путівку до фіналу чемпіонату Європи, який пройде 4-6 серпня у Франції.