Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Чемпіонати Європи серед юніорів. Підсумки середи.

22.07.2015

Сьогоднішній день виявився напрочуд невдалим для українських гравців в усіх вікових категоріях, як серед дівчат, так і хлопців, які виступають на індивідуальних чемпіонатах Європи. В головних турнірах (є ще допоміжні, в яких виступають ті, хто зазнав поразки на старті основних сіток, так звані «втішні») нікому крім Микити Маштакова не вдалося перемогти своїх суперників. Втім, давайте послідовно пройдемося  результатами дня відповідно до вікових категорій.

ЧЄ до 14 років. Дівчата
Дарья Снігур (9) поступилася білоруській спортсменці Анні Кубарєвій – 6:0; 1:6; 0:6. Анна Лагуза, яка напередодні зазнала поразки в основному турнірі відмовилася від участі у «втішному». Це – що стосується одиночного розряду. В парному Снігур і Лагуза (2) програли француженкам Людмилі Бенчі та Мілен Халемаї (13) – 6:1; 0:6; 7:10.

ЧЄ до 14 років. Хлопці

Наші співвітчизники сьогодні виступали лише у «втішному» турнірі. В одиночному розряді Ілля Білобородько (14) поступився болгарину Владіславу Каражову -  1:4; 2:4, проте Олексій Шестаков здобув перемогу над греком Ніком Манопулосом – 5:3; 5:3.

ЧЄ до 16 років. Дівчата

В основному турнірі Вікторія Дема (8) програла росіянці Анні Словаковій – 5:7; 0:6, натомість Марина Чернишова у «втішних» змаганнях перемогла сербіянку Христину Джокіч (яку, до речі, з основи вибила Дема) – 6:2; 6:1. В парі Дема та Чернишова поступилися болгарському дуету у складі Магдалени Пантукової та Анні Словаковій – 4:6; 4:6.

ЧЄ до 16 років. Хлопці

В основному турнірі в нас залишався лише Маштаков, посіяний під другим номером. Микита сьогодні єдиний з усієї української когорти, хто здобув перемогу та зберіг шанси поборотися за медаль. Він обіграв бельгійця Борисса Камдема – 3:6; 6:2; 7:6 (8:6). До речі, це вже друга перемога підопічного Ореста Терещука, яку він здобуває в трьох сетах. У «втішному» турнірі Ігор Карповець впевнено розібрався з азербайджанцем Мухаммадалі Хусейновим – 6:2; 6:0. В парі Маштаков і Карповець подолали опір голландців Амадатуса Аміраала та Райана Нубоїра – 4:6; 6:1; 11:9.

ЧЄ до 18 років. Хлопці

Сьогодні зазнали поразки обидва представника України. В одиночному розряді Віталій Щерба поступився французу Уго Юмберу – 1:6; 0:6, а Владислав Чумак – румуну Богдану Борзе – 4:6; 7:5; 5:7. В парі Щерба та Чумак не змогли впоратися з болгарами Александром Лазаровим і Калояном Валчевим – 1:6; 6:3; 8:10.

Прес-служба ФТУ