Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Другий випуск «Українського Корту»

22.04.2015

В суботу, 25-го квітня о 10:30 ранку дивіться на UA:ПЕРШОМУ черговий випуск щомісячної телевізійної програми «Український Корт».  Нагадуємо, що це спільний проект Федерації тенісу України та першого суспільного мовника UA:ПЕРШОГО про національний теніс. На вас чекають зустрічі, як з вже сталими зірками спорту, так і з гравцями, що лише починають свій нелегкий, але такий цікавий шлях.

Отже, в другому випуску програми «Український Корт»:

  • З чого починається професіоналізм? Система юнацьких турнірів в Україні. Репортаж з УТТ-3 до 12-ти та 14-ти років, які відбулися в луцькому «Адреналині».
  • В липні збірна України відправиться на матч Кубку Девіса до Польщі. Представляємо наших суперників, які здобули впевнену перемогу над командою Литви.
  • Ексклюзивний портрет другої ракетки України Лесі Цуренко. Бої на кортах і мрії в житті.
  • Вперше в своїй кар’єрі Катерина Козлова увійшла до ТОП-100 найсильніших гравців планети. Але наша співвітчизниця вважає, що поки ще не зробила нічого особливого, вона переконана (втім, ми так само!), що головні її досягнення попереду.
  • Перший в Радянському Союзі справжній тенісний клуб з’явився майже 55 років тому в Харкові. Знайомтесь — «Унікорт»: його традиції та дійсна УНІКальність!

І ще багато цікавого в другому випуску програми «Український Корт»! В суботу, 25-го квітня о 10:30 ранку на UA ПЕРШОМУ!!!