Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ФТУ відсвяткувала День фізичної культури та спорту

20.09.2013

     Федерація тенісу України взяла участь у виставці «Спорт і спортивна індустрія України». Вперше виставка проходила в «Українському домі». Вона відкрилася 13 вересня з нагоди Дня фізичної культури та спорту.


     Головною метою заходу була популяризація спорту, у першу чергу масового, також популяризація здорового способу життя та створення сприятливих умов для розвитку спортивної індустрії. Свої стенди тут мали спортивні об’єднання, федерації, клуби, спортивні школи та секції. На першому поверсі «Українського дому» розташувалися представники олімпійських видів спорту, на другому – неолімпійських. ФТУ, зрозуміло, мала свій стенд саме на першому поверсі.


     Міністр молоді та спорту Равіль Сафіуллін зазначив, що відвідувачі мали змогу ознайомитись з 38-ма олімпійськими видами спорту та близько 50-ма неолімпійськими.


     Також у рамках виставки НОК представив унікальні проекти: «Олімпійська книга» та «Олімпійський куточок». Акція стартувала у 2011-му з метою ознайомити дітей з олімпійським рухом, і сьогодні її підтримали близько 19 тис. шкіл по всій країні. Тож книги та енциклопедії про видатних українських чемпіонів та призерів ігор щороку передають школам, бібліотекам та вишам усієї країни.