Попередній список делегатів на виборчу Конференцію Всеукраїнської громадської організації «Федерація тенісу України» 16 грудня 2017 року.

16.11.2017

Завершився термін подавання протоколів зборів відокремлених підрозділів ФТУ, на яких були затверджені делегати на Виборчу Конференцію Федерації тенісу України.
Сама Конференція відбудеться 16 грудня в місті Києві (про час та місце проведення буде повідомлено окремо). Пропонуємо ознайомитися з попередніми списками делегатів від регіонів.


Відокремлений підрозділ ФТУ:

Делегати

у місті Києві

13

Агафонов Віктор Іванович

Беньямінов Герман Федорович

Богуславська Анна Олександрывна

Богуславський Ігор Борисович

Бондаренко Наталія Володимирівна

Карпов В’ячеслав Юрійович

Ковальчук Тетяна Іванівна

Кржевіна Ірина Анатоліївна

Медведєва Наталія Олегівна

Нестерова Оксана Романівна

Філіма Михайло Юрійовіч

Черепов Юрій Борисович

Шувайникова Вікторія Анатоліївна

 у Одеській області

4

Баженов Микола Валерійович

Бахчеван Дмитро Валерійович

Козлов Ігор Вікторович

Тарнавський Сергій Вадимович

 у Харківській області

3

Жуков Іван Вікторович

Крилов Дмитро Семенович

Кудояров Олег Олексійович

 у Дніпропетровській області

3

Беспалько Віта Анатоліївна

Лебедина Олена Володимирівна

Ханюкова Ольга Вікторівна

 у Донецькій області

1

Сєногонов Ілля Євгенович

 у Львівській області

4

Бодня Наталія Юріївна

Лавриш Сюзана Марьянівна

Стасюк Анатолій Миколайович

Стасюк Дмитро Анатолійович

у Вінницькій області

1

Щерба Володимир Леонідович

у Закарпатській області

1

Гулянич Ілля Михайлович

 у Запорізькій області

1

Бабій Іван Миколайович

 

у Кіровоградській області

1

Ручін Олександр Леонiдович

 у Тернопільській області

1

Цибульський Олександр Степанович

 у Івано-Франківській області

1

Калабішка Андрій Іванович

у Чернівецькій області

1

Гермак Олег Васильович

 у Сумській області

1

Смертяк Ігор Юрійович

у Полтавській області

1

Сачко Дмитро Васильович

у Херсонській області

1

Колісник Віктор Вікторович

у Хмельницькій області

1

Кравченко Артем Вадимович

 у Житомирській області

1

Тимощук Василь Володимирович

 у Чернігівській області

1

Компанец Вероніка Сергіївна

 у Рівненській області

1

Мамотюк Ернест Володимирович

у Черкаській області

1

Шидловський Геннадій Петрович

у Луганській області

1

Чебатарьов Едуард Володимирович

 у Київській області

1

Бакланов Олексій Геннадійович

Президія ФТУ – 17 делегатів.

17

Лагур Сергій Миколайович

Гуменюк Ігор Миколайович

Ареф'єв Сергій Сергійович

Башлаков Сергій В'ячеславович

Зукін Євген Олександрович

Імас Євгеній Вікторович

Кожем'якін Андрій Анатолійович

Москаленко Ярослав Миколайович

Борисова Ольга Володимирівна

Ібраімова Марина Василівна

Кевлич Всеволод Всеволодович

Кржевін Анатолій Абрамович

Медведєв Андрій Олегович

Мельник Ростислав Леонідович

Пивоваров Глєб Володимирович

Светова Альона Олеговна

Сосновський Юрій Ігорович