Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

КФ. Коментарі збірної України (ФОТО)

18.04.2013

Сьогодні у столичному СК "Меридіан" відбулися передматчові прес-конференції збірних України та Канади. До вашої уваги коментарі гравців збірної України: Лесі Цуренко, Еліни Світоліної, Юлії Бейгельзімер та Катерини Козлової та капітана команди Ігоря Дерновського...

Ігор Дерновський:

Про склад збірної:

- Оля Савчук була запрошена на збір, але так вийшло, що вона не зможе зіграти у цьому матчі.  Що ж до наявного складу, то було вирішено, що сьогодні він – найоптимальніший. Є ще одна тенісистка (Ірина Бурячок), але, на жаль, у неї не все добре зі здоров’ям. Так чи інакше, після певної тренерської наради після перегляду усіх гравців вирішили, що саме така заявка – найприйнятніша на цю мить.

Про суперниць та вболівальників: 

- Наш суперник приїхав перемагати, гравці усі налаштовані, певно що, готуються під наших тенісисток. Ми теж готуємося. А ще маємо прохання, щоб менше було негативу у пресі та серед уболівальників, принаймні, до понеділка: хочеться позитиву, підтримки як для наших дівчат. Вдома і так дещо важче грати, адже тут відповідальність більша. Леся Цуренко:

Про Дюбуа

- Мій матч проти Дюбуа минулого року був досить цікавим. Я програвала у другому сеті 1-4, причому покриття було повільним, схожим дещо на грунт. Я змогла переламати хід поєдинку, почала грати більш терпляче, і третій сет був під моїм контролем. Давно її не бачила, тому ще не перетиналися на турнірах WTA, зокрема, цього року взагалі її не зустрічала. Гадаю, нині вона зараз не досить упевнена у собі. Є у неї певна слабкість, яку можна використати, якщо її поставлять грати одиночний матч. 

Про №1 у збірній

- Мені до цього часу досить незвично бути першим номером збірної, хоч я намагаюся добре виконувати його роль. Водночас вважаю, що у команді це не настільки важливо, адже пріоритетніший загальний командний дух. Не можна сприймати одного гравця як першого номера, а іншого – як четвертого. Всі рівні між собою, тоді як одиночні зустрічі грають ті, хто вищі у рейтингу на даний момент. Але, як на мене, одиночні матчі у нас може провести будь-хто.  

Про покриття

- Для мене достатньо одного тижня, щоб перейти з одного покриття на інше, тож отриманого часу як для мене достатньо. Для грунту потрібна інша робота ніг, інше обертання, і моя гра вже схожа на ту, яка необхідна на цьому виді покриття. 

Еліна Світоліна:

Про Бушар

Гадаю, що мої минулі матчі проти Бушар допоможуть мені, якщо я вийду на корт. Підготуємо план на певний поєдинок, і намагатимуся його реалізувати. Я вже обговорювала з нашими тренерами матч, який я виграла у неї в Індіан-Уеллсі, адже у ньому мені вдалося реалізувати те, що було замислено. 


Про себе

Що ж до індивідуальної кар’єри, то нині моя мета – зіграти якомога більше поєдинків на більш високому рівні, щоб набути досвіду у зустрічах із хорошими суперницями та намагатися перемогти їх, щоб піднятися вище у рейтингу.  


Юлія Бейгельзімер:

Про Фічмен

Мій матч проти Фічмен мав місце дуже давно, минуло кілька років, я вже навіть не дуже добре пам’ятаю, як вона грала. Але ми перетиналися у змаганнях, одного разу навіть грали разом у парі. Подібний досвід дуже корисний, адже у тандемі одразу ж бачиш і слабкі, і сильні сторони, спостерігаєш, як психологічно налаштовується партнер. Тож це нам неодмінно допоможе.

Про грунт

Як на мене, чудово, що матч пройде на грунті. Тож навіть ті, хто менше до  цього грав на такому виді покриття, мають трохи часу для адаптації. При цьому грунт у закритому приміщенні все ж відрізняється від того, який на відкритих кортах, тому все одно потрібно дешо переналаштовуватися. Гадаю, ми готові. 

Катерина Козлова:

Про збірну України

Враження щодо перебування у збірній у мене просто чудові, адже у нас дуже дружня команда. Грати за збірну – це велика честь, тож я рада, що капітан викликав мене. Мені все подобається, все чудово. 

Про пару з Елiною

Щодо нашої пари з Еліною? Ми сьогодні якраз грали разом у дуеті на тренуванні, тож усе згадалося, тож ми готові хоч зараз знову вийти на корт. Сама ж я вже адаптувалася до грунту, у Донецьку також тренувалася на цьому виді покриття, тут вже чотири дні, - все це допомагає. 

Про топ-100

Якщо ж говорити про мою особисту мету щодо нинішнього сезону, то це потрапляння до топ-100 WTA. Початок року був невдалим, адже у грудні я отримала травму, тому був період реабілітації.