Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Ігор Дерновський: "Всі дівчата готові грати"

16.04.2013

Капітан жіночої збірної України розповів про грунт на "Меридіані", настрій дівчат та звернувся до вболівальників.

- Ігор Георгієвич, в яких кондиціях прибули дівчата до Киева і як вам покриття на "Меридіані"?

- Деякі дівчата вже встигли зіграти на грунті у Польщі минулого тижня, тож досить швидко адаптувалися до покриття тут. Воно справді хороше.  Усі п’ятеро дівчат викликаних на збір очікують на матч, хочуть виходити на корт. Визначимося із рішенням щодо остаточної заявки у четвер: перед цим переглянемо різні парні комбінаці. 

- Домашні трибуни у плані психології допомагають чи навпаки – створюють зайвий тиск?

- Справді, з одного боку вдома гратиприємно, адже у домашньому матчі уболівальники підтримують саме тебе. Наприклад, в Італії через це гравці навіть не чули свого капітана, перебуваючи поблизу нього. Утім, звісно, це і більша відповідальність: завжди гравцям хочеться продемонструвати більш яскравий і хороший теніс, а це інколи заважає. У жіночому тенісі психологія дійсно має чи не пріоритетне значення, але сподіваюся, що дівчата будуть брати з трибун не негатив, а сприйматимуть лише позитив. Відтак я дуже сподіваюся на наших уболівальників, що вони будуть саме підтримувати, допомагати перемагати, а не критикувати. Це дуже важливо! 

- Які думки щодо наших суперниць?

- Прогнозувати щось у спорті дуже важко: занадто багато непередбачуваного, особливо, у командних змаганнях. Буде дуже важкий матч: ніхто не хоче втратити шанс грати наступного року у Другій Світовій групі. Тому кожний поєдинок потрібно буде догравати до кінця, до останнього очка. 

Вадим Власенко

Фото: dozor.in.ua