Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Прес-конференція Федерації тенісу України

16.04.2013

 Сьогодні у київському спорткомплексі «Меридіан» відбулася прес-конференція Федерації тенісу України, у який взяли участь президент Федерації Сергій Мошак, віце-президенти Андрій Пужаєнко та Сергій Лашкул, виконавчий директор ФТУ Олександр Печонкін та капітани національних збірних України Михайло Філіма та Ігор Дерновський.
  
 Президент Сергій Мошак запевнив, що поєдинок Кубка Федерації Україна-Канада, що пройде 20-21 квітня, неодмінно пройде на високому рівні із дотриманням усіх вимог ITF. «Сподіваюсь, що на трибунах в ці дні буде аншлаг та підтримка вболівальників допоможе нашим дівчатам», - сказав президент ФТУ.

 У свою чергу, капітан національної жіночої збірної України Ігор Дерновський відзначив якість підготовленого грунтового корту у залі «Меридіана», на якому вже тренуються усі учасники протистояння. Що ж до дівчат, то, за словами фахівця, вони всі здорові, добре себе почувають, і підготовка проходить за планом, адже на такому рівні кожний суперник непростий, тож потребує ретельного підходу. 

 Віце-президент ФТУ та спонсор Лесі Цуренко Андрій Пужаєнко зауважив, що задля якісної підготовки до протистояння із канадками був навіть скоригований графік турнірних виступів першої ракетки нашої країни: після американської серії було вирішено пропустити турнір WTA в Польщі минулого тижня. Відтак Леся нині сповнена сил, щоб зробити усе можливе для перемоги у своїх матчах та допомогти збірній. 

 Що ж до чоловічої збірної України, то її капітан Михайло Філіма, оцінюючи майбутню дуель плей-офф Світової групи розіграшу Кубка Девіса проти лідера посіву, іспанців (пройде в Іспанії 13-15 вересня), підкреслив важливість відсутності проблем у нашій команді. «Усі хлопці розуміють важливість цього матча для України», – сказав Філіма. До того ж рейтинг справді не має значення, адже, за словами Філіми, це підтвердив і матч у Дніпропетровську проти шведів. Наступний суперник «синьо-жовтих», збірна Іспанії хоч і найсильніший з-поміж усіх можливих, але всі наші хлопці налаштовані по-бойовому. Олександр Долгополов і Сергій Стаховський, запевнив капітан, гратимуть із максимальною самовіддачею, і вони можуть перемогти будь-кого із потенційної заявки опонента.