Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ПРОЕКТ КАЛЕНДАРЯ НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2011 РОКУ

06.04.2011

 

Шановні представники Осередків ФТУ та організатори!

 

            Просимо Вас ознайомитись з проектом календаря на другу половину 2011 року. Якщо у Вас є зауваження щодо турнірів у календарю просимо звертатися до Олександра Печонкіна.

           Нагадую, що згідно Регламенту проведення змагань у 2011 року турніри, яким присвоєна перша категорія повинні передбачити забезпечення для гравців. Надається три варіанти на вибір:

         

 На турнірах першої категорії по віковим категоріям до 10, до 12 та до 14 років організатори повинні вибрати один із трьох варіантів компенсації гравцям:

      1.) Кращим 4 гравцям за рейтингом ФТУ у кожній одиночній сітці повинні бути компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування.

      2.) Переможцям і фіналістам турніру у кожній одиночній сітці, якщо турнір складається з двох та більше вікових категорій, повинні бути компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування.

      3.) Півфіналістам турніру повинні бути компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування.

      Обумовлюється фіксована сума перед початком турніру, виходячи із середніх цін регіону й визначається в положенні про турнір.

      Винятком є турніри першої категорії, які проводяться у зимовий період на критих кортах.

      Переможцям турніру у кожній одиночній сітці у вікових категоріях до 16, 18 років повинні бути компенсовані витрати на проїзд, проживання та харчування. (Обумовлюється фіксована сума перед початком турніру, виходячи із середніх цін регіону й визначається в положенні про турнір).

   

 Якщо, організатор та осередок передбачають, що надані їм турніри першої категорії не можливо провести за умов Регламенту, просимо Вас звертатися до Олександра Печонкіна для обговорення зниження категорії турніру.

 

З повагою,

Федерація тенісу України