Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Кубок Девіса. Стаховський перемагає Хаасе, а Марченко поступається де Баккеру. Україна - Нідерланди - 1:1 (ФОТО)

04.03.2011

Після першого дня протистояння Україна - Нідерланди рахунок нічийний - 1:1.
Лідер збірної України Сергій Стаховський приніс нашій команді перше очко у матчі Кубка Девіса проти команди Нідерландів.
Сергій впевнено розпочав матч проти другої ракетки голандців Робіна Хаасе та спокіной взяв два стартові сети - 6:1, 6:4. У третій партії, Стаховський зумів зрівняти рахунок, поступаючись двома геймами, але у вирішальний момент на тай-брейку не зумів довести матч до перемоги - Хаасе взяв третю партію - 7:6 (2). Наступний сет також до свого активу записав голандський тенісист - 6:4.
Нащастя у п'ятій вирішальній партії Сергій не дозволив Робіну розвинути свій успіх. З перших розіграшим партії українець зумів нав'язати свою гру та у підсумку виграв - 6:2. Україна повела у рахунку - 1:0.

У другому матчі дня Ілля Марченко показав чудовий теніс, але перемогти лідера голандців Тімо де Баккера не зумів.
У кожному з трьох зіграних сетів в українця були шанси перемогли, але... В ключові моменти поєдинку де Баккер демонстрував надзвичайну гру й не дозволяв Іллі брати очки. У підсумку перемога голандця - 7:6 (2), 7:6 (6), 6:4.

У субботу команди зіграють парний поєдинок. За України заявлені Сергій Бубка та Сергій Стаховський, за Нідерланди - Єссе Хута Галунг та Томас Схурел.