Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Прес-конференція ФТУ: чоловіки готові до бою з Нідерландами, а жінки поїдуть до Австралії за перемогою (ФОТО, ВІДЕО)

28.02.2011

28 лютого у Києві у приміщенні розважального центру "Арену" відбулася прес-конференція Федерація тенісу України за участю віце-президентів ФТУ Сергія Лашкула та Всеволода Кевліча, капітанів чоловічої та жіночої збірних України Ореста Терещука та Ігоря Дерновського та гравців національної чоловічої збірної Сергія Стаховського, Сергія Бубки, Іллі Марченко та Івана Сергеєва.


Поспілкуватися з керівництвом федерації та провідним гравцями та капітанами нашої збірної  зібралося багато журналістів з ТВ, газет, журналів та інтернет-видань.
Капітан чоловічої збірної команди Орест Терещук розповів про те, що команда вже у понеділок ввечері проведе перше тренування на харьківських кортах. Хлопці почуваються добре та настрій у всій четверки бойовий.
Лідер команди Сергій Стаховський приїхав до Києва з турніру в Дубаї, де він разом с росіянином Міхаілом Южним виграв головний приз. Це вже третій парний титул в кар'єрі українця. Крім цього в нього ще чотири одиночних титула АТР. "Настрій в мене фантастичний. Тепер - головне вдалий виступ за збірну", - сказав Сергій.

Директор матчу Всеволод Кевліч розповів про те, що у харківському спорткомплексі "Локомотив" майже все готово до матчу: "Ми вже поклали килим - це покриття буде в Харкові вперше, ціна квитків буде демократичною - по 50 грн на першій та другий день та 60 грн на неділю. Отже, очікуємо, що харків'яни та гості міста підтримають наших хлопців".

Капітан жіночої збірної України Ігор Дерновський подякував за підтримку, яку команда відчувала у матчі зі Швецією і пообіцяв, що у матчі плей-офф Світової групи проти Австралії наші дівчата будуть грати на перемогу. "Ми їдемо до Австралії за перемогою! На жаль, через травму не зможе допомогти команді Альона Бондаренко, але разом з нашою четвіркою - Катериною Бондаренко, Ольгою Савчук, Лесею Цуренко та Юлією Бейгельзімер ми спроможні пройти до Світової групи".Не оминули журналісти й питання про не участь у матчі Олександра Долгополова. Позиція ФТУ у цьому питанні не змінилась: "Олександр поставив фінансове питання вище за патріотизм та бажання грати за Україну. Умови Долгополова та його менеджерів - $225 000 за три матчі - федерація не виконає, і ніколи цього не зробить у майбутньому. Якщо Сашко змінить своє відношення до збірної - двері команди завжди будуть відкрити для нього", - сказав віце-президент ФТУ Сергій Лашкул. "Якщо б Сашко чесно сказав, що зараз йому важливіше набрати очок до рейтингу АТР, та виступити в Латинській Америці, то не було б ніяких питань, його б зрозуміли у федерації, але він, нажаль, обрав інший шлях. - Він заявив, що федерація нічого не зробила для нього і він не вважає, що має щось робити для ФТУ", - сказав віце-президент ФТУ Всеволод Кевліч.На завершення зустрічі журналісти побажали хлопцям та дівчатам удачі в наступних матчах! Федерація тенісу приєднується до побажань. Підтримаємо нашу команду!