Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

US Open. Альона Бондаренко вибуває з одиночного розряду турніру серії Grand Slam на стадії 1/16 фіналу

04.09.2010

Перша ракетка України Альона Бондаренко завершила свій виступ в одиночному розряду Відкритого чемпіонату США в Нью-Йорку у третьому раунді.  Шлях нашої тенісистки до головного призу змагань перейшла італійка Франческа Скьявоне (№ 6 посіву).
Перший сет Скьявоне виграла майже без боротьби - 6:1, а ось у другій партії у Альони була перевага. Українка вела в рахунку - 4:1, але втримати переможну ходу не зуміла. Франческа у кінцівці другого сету грала безпомилково й перемогла - 7:5. Статитстика матчу тут.
Для Бондаренко це був шостий US Open в кар'єрі. Поки що найкращим результатом на хардових кортах Нью-Йорку залишається 1/16 фіналу.