Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

US Open. Сергій Стаховський перемагає Райана Харрісона у пятисетовому триллері та виходить в 1/16 фіналу (ФОТО)

03.09.2010

24-річний українець Сергій Стаховський та 18-річний американець Райан Харрісон відіграли поки що найтриваліший та найзапекліший поєдинок Відкритого чемпіонату США-2010. Переможець цього поєдинку визначився на тай-брейку у п'ятому вирішальному сеті. Їм став кращий український тенісисист!
Події у матчі розгортались так.Стаховський впевненно взяв перший сет - 6:3, потім дещо втратив концентрацію та віддав дві наступні патії - 5:7, 4:6, у четвертому сеті Сергій встановив рівновагу у матчі - 6:3 та успішно розпочав п'яту партію. Українець зробив швидкий брейк, повів у рахунку 2:1, але тут у хід матчу втрутився дощ. Тенісисти перепочили близько півгодини й знову вийшли на корт. Доречі Сергій та Райан грали на одному з трьох головних кортів арени - Grandstand, який був заповнений під зав'язку, навіть на стоячих місцях було повно вболівальників. Звісно, більшисть з них підтримували свого співвітчизника Харрісона і він зумів вирівняти ситуацію у партії...
Хто пройде до наступного раунду вирішував тай-брейк. У ньому американець був попереду - 6:3, але Стаховський зумів відіграти три матч-боли (!!!) і довести цей триллер, що тривав понад чотири години (!) до перемоги - 7:6 (6). Статистика матчу тут. Трибуни на мить змовкли, а потів зустріли оваціями українця.
Браво, Сергій! Так тримати і надалі!!!
У третому раунді на Стаховського чекає нове важке випробування. Його суперником буде Феліціано Лопес (Іспанія, 23).
 










Фото: daylife.com