X
Для відновлення логіну та пароля, необхідно надіслати запит на електронну адресу ukrainetennis@gmail.com з електронної адреси яка була вказана під час реєстрації та вказати прізвище, ім'я та дату народження гравця.
В іншому випадку, необхідно до повідомлення про запит вкласти фотографію або сканкопію свідоцтва про народження або іншого документу що підтверджує особу.
Сьогодні у Тернополі відбулися вибори голови відокремленого підрозділу ФТУ у Тернопільскій області. За право бути обраним головою змагалися два дуже достойних претенденти: Олександр Цибульский та Остап Гевко.
Більшість делегатів підтримали чинного очільника області Олександра Цибульского. У своїй промові після перемоги Олександр зазначив, що тільки об’єднавши зусилля можливо надалі активно розвивати теніс на Тернопільщині та досягати запланованих результатів.