СУДДЯ З ТЕНІСУ НАЦІОНАЛЬНОЇ КАТЕГОРІЇ




Головні судді змагань 
1 Андрєєва Олена Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
2 Воробйова Олена Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
3 Гусєв Дмитро Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
4 Зукін Євген Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
5 Зукіна Владислава Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
6 Коваль Влада Київ
7 Кулик Олександр Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
8 Печонкін Олександр Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
9 Пивоваров Глєб Хмельницька обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
10 Сосновський Петро Київ
11 Стацюк Ольга Одеська обл.
12 Стефоненко Денис Львівська обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
13 Хоменко Дмитро Київ міжнародна категорія (суддя ITF)


Судді
1 Воробйова Олена Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
2 Гусєв Дмитро Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
3 Зукін Євген Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
4 Зукіна Владислава Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
5 Коваль Влада Київ
6 Кулик Олександр Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
7 Мількович Остап Львівська обл.
8 Печонкін Олександр Київ міжнародна категорія (суддя ITF)
9 Пивоваров Глєб Хмельницька обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
10 Сосновський Петро Київ
11 Стефоненко Денис Львівська обл. міжнародна категорія (суддя ITF)
12 Хоменко Дмитро Київ міжнародна категорія (суддя ITF)


СУДДЯ З ТЕНІСУ І КАТЕГОРІЇ



Головні судді
1 Аніканов Іван Одеська обл.
2 Білоножко Марина Київ
3 Болбов Віталій Хмельницька обл.
4 Болбова Тетяна Хмельницька обл.
5 Вілігорська Наталя Чернівецька обл.
6 Волевач Аркадій Полтавська обл.
7 Волевач Валерія Київ
8 Гевко Остап Тернопільська обл.
9 Гоголь Марія Івано-Франківська обл.
10 Городинський Андрій Херсонська обл.
11 Грубіна Олена Одеська обл.
12 Гунчак Артур Івано-Франківська обл.
13 Деяк Віталій Закарпатська обл.
14 Добиш Олексій Херсонська обл.
15 Донська Ганна Харківська обл.
16 Животовська Ксенія Полтавська обл.
17 Захарова Катерина Миколаївська обл.
18 Ільченко Валерій Дніпропетровська обл.
19 Качковський Андрій Миколаївська обл.
20 Клименко Анастасія Одеська обл.
21 Коровайко Євген Миколаївська обл.
22 Ксендзов Вадим Полтавська обл.
23 Кузьмічов Олексій Львівська обл.
24 Кушніренко Ольга Миколаївська обл.
25 Мамотюк Ернест Рівненська обл.
26 Медюх Олег Львівська обл. (Відсторонений до 01.09.2020)
27 Міняйло Денис Чернівецька обл.
28 Мосягін Іван Київ
29 Нечипоренко Євгеній Харківська обл.
30 Нємцева Анна Харківська обл.
31 Попова Оксана Київ
32 Романченко Владислав Миколаївська обл.
33 Румянцев Ігор Харківська обл.
34 Савченко Роман Миколаївська обл.
35 Самсонов Євген Львівська обл.
36 Семененко Євген Сумська обл.
37 Сєвєрчєнко Максим Луганська обл.
38 Сєногонов Ілля Донецька обл.
39 Сидоренко Мирослав Київ
40 Снурніков Ігор Полтавська обл.
41 Стасюк Анатолій Львівська обл.
42 Стасюк Дмитро Львівська обл.
43 Стефоненко Денис Львівська обл.
44 Трембіцька Наталія Хмельницька обл.
45 Труш Юрій Волинська обл.
46 Харламова Дарина Київ
47 Щербань Вікторія Миколаївська обл.


Судді
1 Балаба Олександра Київська обл.
2 Болбов Віталій Хмельницька обл.
3 Болбова Тетяна Хмельницька обл.
4 Бураков Євгеній Рівненська обл.
5 Вілігорська Наталя Чернівецька обл.
6 Вілігорський Олександр Чернівецька обл.
7 Волевач Аркадій Полтавська обл.
8 Волевач Валерія Полтавська обл.
9 Ганзуленко Лідія Волинська обл.
10 Гоголь Вікторія Івано-Франківська обл.
11 Гоголь Марія Івано-Франківська обл.
12 Головко Владислав Харківська обл.
13 Грабовська Вікторія Полтавська обл.
14 Гунчак Артур Івано-Франківська обл.
15 Гусенко Анастасія Одеська обл.
16 Деревець Валерій Київ
17 Деяк Віталій Закарпатська обл.
18 Донська Ганна Харківська обл.
19 Животовська Ксенія Полтавська обл.
20 Затулко Валерія Київська обл.
21 Золотухіна Юлія Харківська обл.
22 Іваніченко Євгенія Київ
23 Іванченко Максим Херсонська обл.
24 Ільченко Валерій Дніпропетровська обл.
25 Ісакова Наталія Київська обл.
26 Корчак Максим Київ
27 Курікалова Віталія Київ
28 Ліпко Марія Київ
29 Мазур Катерина Луганська обл.
30 Малаков Станіслав Миколаївська обл.
31 Мамотюк Ернест Рівненська обл.
32 Мацулевич Євген Одеська обл.
33 Медюх Олег Львівська обл.
34 Михайленко Анастасія Київ
35 Мосягін Іван Київ
36 Назаренко Марина Київська обл.
37 Овчаренко Юлія Миколаївська обл.
38 Овчинников Олег Запорізька обл.
39 Одарюк Володимир Донецька обл.
40 Павроз Олександр Харківська обл.
41 Петров Олександр Херсонська обл.
42 Петрук Ігор Івано-Франківська обл.
43 Попова Марія Київ
44 Проценко Олег Полтавська обл.
45 Рибалка Олександр Сумська обл.
46 Румянцев Ігор Харківська обл.
47 Сербінова Анастасія Київ
48 Сидоренко Пилип Херсонська обл.
49 Сидоренко Мирослав Київ
50 Стасюк Анатолій Львівська обл.
51 Тавалінський Дмитро Молдова
52 Толстой Дмитро Харківська обл.
53 Трембіцька Наталія Хмельницька обл.
54 Труш Юрій Івано-Франківська обл.
55 Тятков Микита Черкаська обл.
56 Харламова Дарина Київ
57 Шевченко Дмитро Полтавська обл.
58 Шевченко Семен Київ
59 Шишов Анатолій Черкаська обл.
60 Шубіна Олена Рівненська обл.
61 Щербань Вікторія Миколаївська обл.
62 Яценко Марія Дніпропетровська обл.