X
Для відновлення логіну та пароля, необхідно надіслати запит на електронну адресу ukrainetennis@gmail.com з електронної адреси яка була вказана під час реєстрації та вказати прізвище, ім'я та дату народження гравця.
В іншому випадку, необхідно до повідомлення про запит вкласти фотографію або сканкопію свідоцтва про народження або іншого документу що підтверджує особу.
Вибори відокремленого підрозділу Чернівецькоі області мають відбутися 13 жовтня 2020 року м. Чернівці, вул. Кобилянської 47-а.
Початок реєстрації делегатів з 18:00 до 18:30.
Виборча Конференція розпочнеться о 18:40.
Кандидат на посаду голови відокремленого підрозділу ФТУ у Чернівецькій області:
1. Міняйло Денис Ігорович.