Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Свято тенісу в Ірпені

27.05.2019

26 травня 2019 року на центральній площі міста Ірпінь відбулося «Свято тенісу», з нагоди відкриття Тенісного центру Федерації тенісу України.
На святі були присутні: Віце-президент ВГО ФТУ Євген Зукін, заступник міського голови Олена Чернявська, начальник відділу спорту, депутат Ірпінської міської ради Віолета Кременчук, голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк, голова тренерського комітету ФТУ Марина Ібраімова, керівник програми «Старттеніс» Максим Харченко.
Близько 100 дітей молодшого шкільного віку, які живуть в Ірпені взяли участь у цікавих та веселих естафетах, ознайомилися зі «школою тенісного м’яча» та спробували пограти через сітку у «справжній» теніс з тренером. Яскрава сонячна погода, задоволені обличчя батьків та весела, дружня атмосфера під час гри сприяли чудовому настрою дітей. За активну участь та старанність всі діти отримали дипломи та медалі від ФТУ та Ірпінської міської ради, а також — морозиво. Сподіваємось, що всі, хто спробував грати в теніс ще неодноразово візьмуть у руки тенісну ракетку.