Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

GPTCA, C-Level Course, Bucha, Ukraine

18.10.2018

Федерація тенісу України із радістю інформує про те, що в Україні пройде тренерський семінар під егідою GPTCA (Global Professional Tennis Coaches Association). Це єдина освітня організація сертифікована АТР (Асоціація тенісистів-професіоналів).


Головним спікером першого в історії України курсу GPTCA стане її президент Альберто Кастелані. Пан Кастелані успішно тренував видатних тенісистів різних поколінь: Марка Росе, Янко Тіпсаревича, Іво Карловича, Хішама Аразі, Каріма Аламі, Адріана Войня та Райнера Шутлєра.Доєднається до проведення цього курсу найкращий тенісист в історії України та новопризначений президент GPTCA в Україні – Андрій Медведєв. Також в курсі приймуть участь Євген Зукін (Віце-президент та Виконавчий директор ФТУ, член правління Tennis Europe) та Томас Муніус (тренер з фітнесу, який працював із сестрами Кіченок та Варварою Лепченко). Вже дуже скоро будуть відкриті заявки на участь в семінарі та детальний графік проведення курсу.


Більше інформації по GPTCA Ви можете отримати на офіційному сайті організації http://www.gptcatennis.org/

Дата проведення: 30 листопада – 2 грудня 2018 року.

Місце проведення: М. Буча, ТК «Кампа».

Виступи англомовних спікерів будуть перекладатися.

Вартість участі у курсі: 200 Євро. Річне членство у GPTCA на 2019 рік, яке дає можливість скласти іспит та отримати сертифікат затверджений АТР: 100 Євро.