Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Про виборчу Конференцію ФТУ

23.10.2017

На засіданні Президії Федерації тенісу України, яке відбулося 20 жовтня, було призначено дату проведення виборчої Конференції ФТУ. Ця подія відбудеться 16 грудня 2017 року. Про місце та час – буде повідомлено додатково, але не пізніше, ніж 6 грудня. Відповідно до Статуту та Процедурному регламенту ФТУ кожен кандидат на посаду Президента Федерації тенісу України має бути висунутим одним з відокремлених підрозділів ФТУ. Кожен кандидат обов’язково має бути дійсним членом ФТУ протягом мінімум одного року до дати проведення виборчої Конференції.
Кандидат, який має бажання балотуватися на посаду Президента має написати заяву до Виконавчої дирекції Федерації, в якій буде міститися суб’єкт його висування. Підтвердженням висування є протокол зборів відокремленого підрозділу про висування кандидата на посаду Президента ФТУ. Такі збори мають пройти по 1 листопада 2017 року включно, про що потрібно повідомити Виконавчу дирекцію ФТУ й підтвердити або оригіналом протоколу зборів, або його електронною копією до 2 листопада 2017 року.
Також, відокремлені підрозділи ФТУ мають провести збори з приводу визначення делегатів на виборчу Конференцію відповідно до квот, визначених Президією. Такі збори повинні пройти по 15 листопада 2017 року включно, протоколи з іменами обраних делегатів необхідно надати до Виконавчої дирекції ФТУ до 16 листопада 2017 року.