Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Відкрита науково-практична конференція ВГО ФТУ

17.11.2016

Відкрита науково-практична конференція ВГО ФТУ
відбудеться 10 грудня 2016 року у МТА м. Пуща-Водиця, вул. Міська 9.

Початок реєстрації з 10:00 до 11:00, 10 грудня 2016 року.

Запрошуються всі,  хто має бажання докладніше розібратися в особливостях підготовки молодих спортсменів та нюансах переходу юніорів  у професійний теніс
Тренери та батьки юних тенісистів мають унікальну нагоду ознайомитися з провідними міжнародними методиками підготовки  та особисто поспілкуватися з фахівцями
В конференції беруть участь:
1. Експерт-викладач Міжнародної федерації тенісу, тренер збірних команд ITF U14, U16 — Ірина Чичмарова(Республіка Білорусь). Майстер-класс на корті на тему: «Психологічна підготовка на корті для гравців високого класу».
2. Завідуюча лабораторією Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання та спорту України,  доктор біологічних наук, професор — Лисенко Олена Миколаївна (Україна) з доповіддю на тему: «Адаптація організму юних спортсменів до спортивних навантажень під час змагань та тренувань. Профілактика травматизму, «вигоряння» та перетренованості у юних тенісистів».
3. Головний тренер МТА Іцо Хуміч (Хорватія). Майстер-класс на корті на тему: «Розвиток координаційних здібностей, як основного фактору ефективної підготовки тенісистів».
4. Голова робочої групи тренерської Ради ВГО ФТУ, кандидат педагогічних наук, доцент, експерт-викладач ITF — Ібраімова Марина Василівна (Україна) з доповіддю на тему: «Особливості переходу з юніорів до професіоналів у тенісі». За матеріалами конференції  ТennisEurope (19-22.10.2016).
5. Заслужений тренер України, менеджер МТА, експерт-викладач ТennisEurope - Нестерова Оксана Романівна (Україна) з доповіддю на тему: «Практичні основи психологічної підготовки юних тенісистів».
Для тренерів, що планують протягом наступного року брати участь у тренерських семінарах  ФТУ та ITF,  участь у конференції обов’язкова!
 
Довідки за тел.: (044) 339-97-70