Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Анонс «Український Корт» №9 (19)

22.09.2016

В суботу, 24 вересня, о 21:20 на UA:ПЕРШИЙ виходить черговий випуск спільного проекту Федерації тенісу України та головного телеканалу країни «Український Корт». На вас чекає багато сюжетів, які висвітлюють головні події в українському тенісі, які сталися цього вересня. Зрозуміло, що поговоримо і про неуспішну спробу нашої збірної вчетверте подолати останній бар’єр до Світової групи Кубка Девіса. Крім цього:
  • Національні рекорди України на «Флашин Медоуз».
  • Ексклюзивне інтерв’ю з першою ракеткою України Іллею Марченком, який дістався на Відкритому чемпіонаті США четвертого кола, а поступився лише майбутньому переможцю Стену Вавринці, у якого, до речі, виграв сет.
  • В вересні продовжилася серія жіночих професійних турнірів.  З Харкова змагання переїхали до бучанської «КАМПИ».
  • Неймовірне повернення в Тур Марії Коритцевої. Ексклюзивне інтерв’ю «Українського Корту».
  • Турнір під егідою TENNIS EUROPE для дітей до 12-ти років в «Адміралі».
  • Перші кроки на тенісних змаганнях. Фінальна частина огляду-конкурсу для гравців віком до 1-ти років.
І, звичайно, ще багато цікавого в програмі «Український Корт». В суботу, 24 вересня, о 21:20 на UA:ПЕРШИЙ! Дивимося!