Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Нові можливості інформування про клуби та заходи.

21.03.2016

Департамент олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України пропонує тенісним клубам, базам, відділенням ДЮСШ долучитися до спільного проекту ПРООН та Міністерства молоді та спорту, спрямованого на розвиток масового спортивного руху в нашій країні. З метою реалізації цього проекту було розробле6но інформаційну систему Sportify , яка надає актуальну інформацію про спортивну інфраструктуру на території України.
За допомогою системи Sportify кожен хто бажає отримає можливість дізнатися про розташування спортивним баз (тенісних зокрема) в своєму регіоні, або в іншому, до якого виникла цікавість. Використовувати систему Sportify можна як з метою дізнатися про щось, так і для донесення до широкого загала інформації про спортивні об’єкти, секції, послуги, заходи та змагання.
Департамент олімпійського спорту запрошує українські тенісні бази розмістити в системі Sportify ту інформацію, яку вони вважають за потрібне. Інформація в систему додається безкоштовно і сприяє популяризації виду спорту взагалі, а також конкретного клубу зокрема.
Адреса сайту системи: http://sportify.org.ua/