Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Спеціальний випуск «Українського корту» у неділю, 25 жовтня

23.10.2015

В неділю, 25 жовтня, виходить в ефір спеціальний випуск спільного телевізійного проекту Федерації тенісу України та UA:ПЕРШИЙ «Український корт». Початок програми о 15:05. Випуск присвячений виступам дорослих збірних України в Кубках Девіса та Федерації. Олександр Долгополов. Сергій Стаховський. Ілля Марченко. Еліна Світоліна. Леся Цуренко. Катерина Козлова. Ексклюзивні хроніки ігор наших найкращих спортсменів! Коментарі та інтерв’ю! Аналітика та прогнози! А ще – історичний екскурс, провідниками в якому стануть Рудольф Сівохін і Герман Беньямінов.
Ви дізнаєтесь про перший в історії… СРСР матч Кубку Девіса 1962-го року, участь в якому брали українські тенісисти, а також про початок незалежного командного національного тенісу, історія якого веде свій відлік з 1993-го року.
Отже, 25-го жовтня, о 15:05, дивіться на ПЕРШОМУ «Український корт»! І не забувайте, що 31-го жовтня в ефір вийде черговий, вже восьмий (!), випуск «Українського корту». Втім, докладний анонс цієї програми ми надамо вам наступного тижня.