Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Щорічна Конференція ФТУ

23.03.2015

В суботу, 21 березня, в приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України, відбулася щорічна Конференція ВГО «Федерація тенісу України». На заході були присутні 48 делегатів із 64-х затверджених Президією. Кворум згідно Статуту складає половину із затверджених делегатів плюс один голос. Це означає що задля того, щоб Конференція була правомочною, повинні були зареєструватися 33 делегати. Відповідно, усі рішення прийняті Конференцією є легітимними.

На Конференції керівництво ФТУ відзвітувало про роботу, яка була проведена протягом 2014-го року. Ревізійна комісія доповіла про результати перевірки діяльності, про фінансові надходження та витрати. Президент Федерації Сергій Лагур наголосив, що незважаючи на тяжкий стан в економіці країни, і надалі виконуватиме всі свої зобов’язанні, щодо фінансового забезпечення національного українського тенісу. У планах залучення нових меценатів, які змогли би взяти шефство над талановитими спортсменами, які в теперішніх умовах залишилися без фінансування та можливості виїжджати на змагання за кордон.На Конференції було прийняте та затверджене рішення, щодо створення в ФТУ нового департаменту, який буде займатися розвитком в країні тенісу на візках. Очолила цей комітет харків’янка Олена Шингарьова. Олена, наразі, посідає в одиночному рейтингу ITF 51-у сходинку серед жінок, які виступають в міжнародних змаганнях серед тенісистів на візках. На жаль, військові події на сході України, з яких багато бійців повертаються інвалідами, робить розвиток тенісу на візках дуже актуальним.

На Конференції мали змогу висловитися усі охочі, деякі доповіді викликали жвавий інтерес тенісної спільноти. Серед виступаючих були Анатолій Кржевін, Марина Ібраімова, Євгеній Імас, Валерій Собчук, Степан Сербайло, Сергій Тимофєєв та інші.

Серед іншого, на Конференції було анонсовано створення і вихід в ефір спільного телевізійного проекту ФТУ та «Першого національного»  під назвою «Український корт». Нагадаємо, перший випуск щомісячної телепередачі, яка присвячена національному тенісу, можна подивитися на телеканалі «Перший національний» 28 березня о 10:25 ранку.

В цілому робота ФТУ протягом 2014-го року визнана задовільною. Доповідь Ревізійної комісії затверджена одноголосно.

Незабаром в розділі «Документи» на офіційному сайті ФТУ можна буде ознайомитися з протоколом Конференції та звітом Ревізійної комісії.