Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

До уваги ЗМІ

20.11.2014

Шановні колеги!

Запрошуємо вас на прес-конференцію провідного гравця української національної збірної з тенісу Сергія Стаховського. Вперше в цьому сезоні Сергій знайшов можливість зустрітися з журналістами в Києві, тому всім варто скористатися такою нагодою!
На прес-конференції Сергій підведе підсумки сезону, протягом якого він піднявся рівно на 40 рейтингових позицій — починав рік на 98-й сходинці, а завершив на 58-й. Втім, це його професійні досягнення. Але були ще й загальнокомандні! І тут він показав себе з найкращого боку — брав участь в трьох матчах Кубку Девіса цього сезону, виграв п’ять зустрічей! Вивів збірну в плей-офф Світової першості!
Серед іншого Сергій розповість про свого нового тренера – колишню зірку туру АТР, одного з найяскравіших гравців всіх часів!
Унікальна можливість поспілкуватися з Сергієм Стаховським в Києві!

Порядок денний
  • Прес-конференція Сергія Стаховського
  • Анонс нагородження журналістів, які максимально сприяли популяризації тенісу в Україні Нагородження має відбутися в грудні цього року
  • Кулуарне спілкування з Сергієм Стаховським
  • Фуршет
Прес-конференція відбудеться 26 листопада в приміщенні ресторану «Офіс» за адресою: Київ, вулиця Софії Перовської 6/11. Початок реєстрації 10:30 ранку.

Додаткова інформація:
Юрій Сосновський
Тел.: 050 357 68 14
Електронна адреса: ysosnovskiy@gmail.com
З повагою, прес-служба Федерації тенісу України