Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

До Уваги ЗМІ

31.10.2013

Дорогі колеги!

 


 Запрошуємо Вас на прес-конференцію Федерації тенісу України , яка відбудеться 4 листопада о 13.00 у ресторані « Джельсаміно» за адресою вулиця Софії Перовської, 6/11.

 

 

На порядку денному прес-конференції:


1. Знайомство з новообраним президентом ФТУ . Вибори відбудуться 2 листопада в приміщенні Національного університету фізичного виховання і спорту України . Початок позачергової конференції ФТУ об 11.00 . Вхід для журналістів вільний .


2. Принципи взаємодії ФТУ та ЗМІ. Перспективи створення Союзу тенісних журналістів України , формування прес-турів на матчі національних збірних країни.


3. Анонс матчу першого кола розіграшу Кубка Девіса у Першій групі Євро-Африканської зони між збірними України та Румунії ( 31 січня - 2 лютого 2014). У травні 201
0 року румунська команда у Бухаресті завдала поразки українській дружині з рахунком 3:1. Тепер , відповідно до регламенту ITF, поєдинок відбудеться на нашій території. Прийшов час брати реванш ! На прес-конференції буде присутній капітан національної української збірної Михайло Філіма .


4. Анонс професійного жіночого турніру ITF з призовим фондом $ 25 000, який пройде на кортах тенісного клубу « Кампа » (м. Буча) в період з 16 по 24 листопада 2013 року. На прес-конференції буде присутній співзасновник турніру Сергій Лагур.


По закінченні прес-конференції відбудеться фуршет для журналістів з можливістю ексклюзивного спілкування з учасниками прес-конференції.

 


З повагою , прес-секретар ФТУ Юрій Сосновський
(т. 050 357 68 14 , e-mail: ysosnovskiy@gmail.com)