Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Турніри "День Гри"

17.10.2013

В Україні починає набирати обертів програма навчання тенісу дітей віком до 10 років "Tennis10's" Міжнародної федерації тенісу. Задля підтримки цього руху ITF навіть змінила правила. Так, змагання з використанням стандартних жовтих м'ячів у віковий категорії 10 років та молодше заборонені. Замість них вводяться більш повільні червоні, помаранчеві та зелені м'ячі зі зменшеним тиском.

Федерація тенісу України підтримує іноваційні починання у розвитку дитячого тенісу та намагається сприяти збільшенню кількості учасників змагань.

У Києві започатковані змагання День Гри, які організовані та проводяться у рамках програми Старт теніс у повній відповідності до програми Tennis10's. Щомісячно понад 30 гравців віком до 10 років змагаються використовуючи м'ячі красного, помаранчевого та зеленого рівнів та відповідну систему рахунку.

День Гри це можливість отримати необхідний досвід гри із суперником у психологічно комфортній обстановці як дітям, що починають свій шлях, так й гравцям, яким потребують збільшення кількості зустрічей з новим гравцями у періоди між турнірами іншої категорії.

Найближчі змагання День Гри пройдуть 20 жовтня, 17 листопада та 15 грудня 2013 року.
Більш детальну інформацію можна отримати на сторінці сайту День Гри