Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Олександр Долгополов: "Суперник не міг влучати постійно"

07.04.2013

Олександр Долгополов: 

- Певно, я впродовж дещо тривалого часу входив у матч, і загалом усі фактори подіяли у першому сеті. Зокрема, напередодні ми були на тривалому та нервовому поєдинку, я не тренувався вчора, лише розминався вранці із хлопцями. Тому я себе почував дещо повільним у першій партії, до того ж поїв перед грою без надвеликої паузи, та й суперник влучав по всіх лініях, у нього все, що тільки можна, складалося на краще. 

- Чи був опонент справді серйозним як для тебе?

- Ті м’ячі, які йому вдалося зіграти у першому сеті, не могли виходити в нього впродовж усього 5-тисетового поєдинку, щоб він регулярно влучав, - це було зрозуміло. Я усвідомлював, що рано чи пізно, це закінчиться, тож намагався як можна більше дати йому порухатися, оскільки за умови фізичної втоми та навантаження його шанси на вдалу гру у подібних ризикованих епізодах значно зменшуються, він не встигав би у ногах вчасно виходити на м’ячі. Так і вийшло. Починаючи із другого сету, у мене залишалося все менше і менше сумнівів, чи зможе він показати той же рівень тенісу, що й на старті поєдинку. 

- Перші можливості виграти матч на власній подачі не були реалізовані через хвилювання?

- Ні. Починаючи із третього сету, я намагався знайти свою гру, оскільки не був задоволений нею на всі 100 відсотків. Можна було уникнути багатьох помилок. У кінці я й робив спроби віднайти той теніс, який я вмію грати, діяти більш активно, краще. Можна було б просто діяти м’якіше і очікувати на його помилки – можливо, тоді б все було легшим, але мені не бажано псувати власну гру, тому й відповідні матчболи не були реалізовані. 

- Сьогодні були знову розмови із суддею, його можливі помилки Вас ще більше мотивували?

- Вони мене просто розсмішили, оскільки, як на мене, було занадто багато зроблено «correction» не у наш бік. Лінійні судді двічі мовчали, тоді як суддя на вишці вирішив ті епізоди на користь суперника. Я лише цього не зрозумів. Два «correction» на одній подачі – це справді якось дивно. Нічого особливого, просто не зрозуміло було і все. Головне, що це було у першому сеті, тож подальшої ролі не зіграло. 

- Як Вам атмосфера в "Мегароні"?

- Вона чудова! Хотілося б, звісно, щоб це був останній матч, як і могло б бути. Утім, тепер за рахунку 2-2 дуже сподіваємося та віримо, що Сергій (Стаховський) переможе.