Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

МАЙСТЕР-КЛАС ВІД СЕРГІЯ СТАХОВСЬКОГО У ЛЬВОВІ

03.04.2012

Майстер-клас від Сергія Стаховського

У понеділок, 2 квітня, на кортах ПС «Україна» відбулися  майстер-класи від майстра міжнародного класу, члена збірної України з тенісу Сергія Стаховського.Аби взяти майстер-клас у Сергія Стаховського до Львова приїхали талановиті діти з усієї Львівщини.

«Ціль візиту до Львова була спрямована на підтримку дітей, подивитися на те, як вони грають, дати їм позитивні емоції та змогу пограти зі мною. Жодної технології проведення таких майстер-класів немає. Найголовніше у даному випадку – імпровізація. Адже діти різні, одні грають довше, інші – менше», -- сказав Сергій Стаховський. 

Окрім Сергія Стаховського до Львова завітав і віце-президент Федерації тенісу України Сергій Лашкул, який, зокрема, розповів про підготовку збірної України до матчевої зустрічі у рамках Кубка Девіса зі збірною Кіпру.

 «З шостого по восьме квітня у Дніпропетровську ми зіграємо матчі Кубка Девіса зі збірною Кіпру. Поки що у заявці збірної Кіпру немає їхнього лідера Маркоса Багдатіса, однак все може бути, тому не варто розслаблятися, бо згідно регламенту Багдатіс може приїхати у середу і може бути заявлений. Збірна України налаштовується на матчеві ігри з кіпріотами по-бойовому. На цю гру заявлені Стаховський, Бубка, Молчанов, Монафов та капітан Михайло Філіма. Зараз триває підготовка до цієї зустрічі. Гратимемо у Дніпропетровську у тенісному клубі «Мегарон», - розповів віце-президент Федерації тенісу України Сергій Лашкул.

А от президент Федерації тенісу Львівської області Володимир Бербека відмітив, що Федерації тенісу Львівської області особливо приємно, що такий тенісист, як Монафов братиме участь у матчі збірної України з Кіпром. Адже минулого року Монафов перемагав на турнірі, який проводився у Львові «Ukrzahid ITF.

Довідка:

Сергій Стаховський

Кращий рейтинг - 31

Кращий рейтинг  в парному розряді - 34

В професійному тенісі з  2003

Титулів ATP в одиночному розряді  - 4

Титулів ATP в парному розряді  - 3

Титули (челленжери і  фючерси) в одиночному розряді - 1

Титули (челленжери  і  фючерси) в парному  розряді – 8

\