Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ПРОЕКТ КАЛЕНДАРЯ НА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2012 РОКУ

16.11.2011

Шановні члени Тренерської ради, Осередки і організатори турнірів.

 

         До Вашої уваги надаємо проект календаря на перше півріччя 2012 року.

Прошу всіх звернути увагу на розстановку турнірів всіх категорій, особливо турнірів першої категорії.

 

         Беручи за основу рекомендації Тренерської ради, які полягають у зменшенні кількості турнірів першої категорії, нами був складений календар, де ми врахували дані рекомендації.

 

         При формуванні календаря, турніри, які не виконали умови проведення турнірів першої категорії в 2011 роц,і були знижені в категорії.

 

         Однак, спираючись на вищевказані рекомендації, нам не вдалося знизити загальну кількість турнірів першої категорії у вікових групах до 10,12,14 років через наступні фактори:

- Відмінне проведення турнірів першої категорії в 2011 році.

- Гарантійні зобов'язання організаторів за проведення турнірів 1 категорії у першому півріччі 2012 року із залученням спонсорів.

 

         При складанні даного календаря ми намагалися розподілити всі турніри першої категорії по різним регіонам України. Це було зроблено для того, щоб будь-який гравець, незалежно від того, де він живе, міг максимально близько від свого міста проживання грати турніри першої категорії.

 

         На наш погляд збільшення кількості турнірів першої категорії на перше півріччя 2012 року не є істотним і не зможе вплинути на рекомендації Тренерської ради, так як Рейтингова система ФТУ бере в залік тільки чотири турніри першої категорії на весь 2012 рік, що не зобов'язує гравців грати «щотижня» турнір першої категорії, а дає можливість організаторам турнірів докладати максимум зусиль для залучення найсильніших гравців України, поліпшувати умови проведення турнірів і розширювати географію проведення цих турнірів.

  

 

          

ПРОЕКТ КАЛЕНДАРЯ (ОНОВЛЕНО)

 

  З питань пов'язаних зі складанням календаря, присвоєнням категорій, прохання звертатися до Олександра Печонкіна.

 

З повагою,

Федерація тенісу України