Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК 2011

11.09.2011

У День фізичної культури і спорту на Контрактовій площі в Києві стартував Всеукраїнський олімпійський урок. 
Це грандіозне спортивне свято, організоване Національним олімпійським комітетом, Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України, Державною службою молоді та спорту та Київською міською державною адміністрацією за сприяння Національного комітету спорту інвалідів та Спортивного комітету України, завітало до столиці нашої держави вже всьоме. Втім, цьогоріч воно не лише змінило традиційну локацію (в минулі роки Олімпійський урок приймав гостей на Майдані Незалежності та вулиці Хрещатик), а й підготувало багато інших сюрпризів. 
Розпочалось свято урочистою ходою ветеранів спорту до головної сцени. Тут видатних олімпійців та усіх, хто завітав на площу, привітали з Днем фізичної культури і спорту Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник, голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, заступник голови КМДА Леонід Новохатько, президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.  
Після церемонії відкриття розпочалось щорічне спортивне свято "Олімпійський урок". Для декількох тисяч гостей свята на Контрактовій площі почали діяти спеціальні спортивні майданчики, де кожен охочий міг спробувати себе в якості спортсмена з того чи іншого виду спорту.
Всеукраїнська громадська організація Федерація тенісу України традиційно взяла участь у Олімпійськогому уроці. На Контрактовій площі столиці були розташовані міні-корти, де всі бажаючи змогли споробувати пограти у теніс. 

ФОТОЗВІТ З ОЛІМПІЙСЬКОГО УРОКУ