Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Прес-конференція жіночої збірної України за участю гравців та капітана команди (ВІДЕО та ФОТО)

22.04.2011

18 квітня у Мельбурні національна жіноча збірна України здобула путівку до найвищого дивізіону світового командного тенісу - Першої Світової групи Кубка Федерації. Українки у драматичному матчі переграли команду Австралії - 3:2. 


Сьогодні у приміщенні Державної служби молоді та спорту України відбулась пресконференція, у якій взяли участь: Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, віце-президент Федерації тенісу України Сергій Лашкул, почесний президент ФТУ Герман Бен'ямінов, капітан національної жіночої збірної команди України з тенісу Ігор Дерновський, гравці збірної команди Леся Цуренко, Катерина Бондаренко, Юлія Бейгельзімер, Вікторія Кутузова та Альона Бондаренко.  


Голова Державної служби молоді та спорту Равіль Сафіуллін на прес-конференції з нагоди перемоги української збірної привітав спортсменок-переможниць: Лесю Цуренко, Ольгу Савчук, Юлію Бейгельзімер та Вікторію Кутузову, капітана національної жіночої збірної команди України з тенісу Ігоря Дерновського, керівників Федерації тенісу України, всю спортивну громадськість країни. Також Равіль Сафіуллін вручив українським тенісисткам Лесі Цуренко та Вікторії Кутузовій посвідчення майстрів спорту міжнародного класу. Тренеру збірної Ігорю Дерновському, який недавно очолив команду тенісисток, присвоєно звання Заслужений тренер України.


                      Відеозвіт з прес-конференції


 

ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОЗВІТ  http://upload.com.ua/get/902539631/ТЕННИС пресс-конференция.mpg


ФОТОЗВІТ З ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ