Підсумковий турнір "Мастерс УТТ"

14.09.2010

 

ПІДСУМКОВИЙ ТУРНІР "МАСТЕРС УТТ"

  


                                                                                                                                              

                                                       РЕЗУЛЬТАТИ                                                

ФОТОЗВІТ



ПЕРЕМОЖЦІ ТА ПРИЗЕРИ


ДІВЧАТА   ДО 14  РОКІВ 

                                                        
ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                           ІІ МІСЦЕ                                                                   ІІІ МІСЦЕ
ФЕДОРИШИН АНАСТАСІЯ                                          ВЕКСЛЕР МАРИНА                                                    СЛЮСА КАТЕРИНА 
 

 

 

 

                                                                                       ЮНАКИ  ДО 14  РОКІВ

 
                                                           
               ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                           ІІ МІСЦЕ                                                                 ІІІ МІСЦЕ
  ПОДГУРСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР                                         РАТНЮК МАКСИМ                                               КОЛІСНИК ОЛЕКСІЙ


                                                                                      ДІВЧАТА  ДО 12  РОКІВ

                                                             

          ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                              ІІ  МІСЦЕ                                                                  ІІІ МІСЦЕ 
       МАЛЕНКО НАТАЛЯ                                               НАЗАРОВА ГЮЛЬНАРА                                               ДЕ СТЕФАНІ ЛАЙТ


                                                                                      ЮНАКИ ДО 12 РОКІВ 

                                                           

            ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                           ІІ МІСЦЕ                                                                 ІІІ МІСЦЕ
             КЛОК ДЕНИС                                                   ЧУМАК ВЛАДИСЛАВ                                            РИБІНЦЕВ ВДАДИСЛАВ


                                                                                    ДІВЧАТА ДО 10 РОКІВ


                                                          

           ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                          ІІ МІСЦЕ                                                                  ІІІ МІСЦЕ
     ЗАВАЦЬКА КАТЕРІНА                                          СТАРОДУБЦЕВА ЮЛІЯ                                       АНДРЄЄВА ОЛЕКСАНДРА


                                                                                   ЮНАКИ ДО 10 РОКІВ

                                                          

           ПЕРЕМОЖЕЦЬ                                                          ІІ МІСЦЕ                                                                  ІІІ МІСЦЕ
        ВАСКУЛ  МИКОЛА                                             АМБРОЗЯК  МАКСИМ                                               ФЕДОРОВ ДАНИЇЛ