Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

РЕЄСТРАЦІЯ ГРАВЦІВ НА 2011 РІК

29.12.2010

До уваги всіх гравців!

 

Доводимо до Вашого відома, що згідно п. 5.1.1. Регламенту проведення національних змагань у 2011 році, кожен гравець повинен отримати (подовжити) електроного свідоцтво гравця на наступний 2011 рік.

 

Для існуючих гравців немає необхідності заповнювати та надсилати свої дані в ФТУ. Достатньо увійти під своїм логіном та паролем в онлайн-сервіс (біля меню "мій профайл") та натиснути кнопку "Подовження свідоцтва гравця на 2011 рік".

Реєстрація нових гравців відкрита на сайті ФТУ в розділі "Реєстрація нового гравця" на головній сторінці сайту.

 

Звертаємо Вашу увагу на те, що з наступного 2011 року, реєстрація нових гравців буде оформлюватися тільки через онлайн форму, яка буде знаходитись на сайті.

 

ДО УВАГИ!!! ВАЖЛИВО!!!!

Всі гравці повинні здійснити оплату до 1 березня 2011 року. Гравці, які не здійснять оплату у встановлений термін, будуть відсутні у рейтингу, не зможуть заявлятися на національні та міжнародні турніри, не зможуть користатися послугою "Запити" та будуть виключені з національного рейтингу в міжнародних списках ITF та ТЕ. 

 

 

 

 

Шановні гравці! Якщо Ви не бачите Чемпіонати України у списку турнірів, на які Ви бажаєте попредньо подати заявку, це означає що у Вас не подовжена активація онлайн-сервісу на сайті.

 

Копії квитанцій надсилайте в електронному виді на E-mail: ukrainetennis@gmail.com.