Автомобільний партнер
Федерації тенісу України

Прес-конференція "KIEV INTERNATIONAL OPEN"

18.09.2010

16 вересня відбулася офіційна прес-конференція присвячена проведенню міжнародного турніру KIEV INTERNATIONAL OPEN, який відбудеться у столиці України з 20 по 26 вересня поточного року. Учасниками прес-конференції були голова федерації тенісу в місті Києві Сергій Лашкул, начальник головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київдержадміністрації Володимир Філіппов, завідуючий н/д. відділу організації протиракової боротьби Національного інституту раку Андрій Гайсенко та перша ракетка України Сергій Стаховський.

 

За словами пана Лашкула гостинні корти тенісного клубу «Наука» приймуть новий міжнародний турнір під назвою KIEV INTERNATIONAL OPEN. Організаторами змагань виступлять Федерація тенісу Києва та Європейська асоціація тенісу. На відміну від «Київ Оупен», цей турнір буде юнацьким, в якому візьмуть участь юнаки та дівчата віком до 14 років. Окрім, власне, українців до столиці України приїдуть гості з Європи та країн СНД. Також Сергій Лашкул відзначив, що ці змагання стануть початком відродження тенісу у місті Києві, і можливо вже за рік окрім юнацького турніру місто на Дніпрі прийме «Челенджер». Востаннє  київська публіка спостерігала за подібними змаганнями 5 років тому. Саме на «Київ Оупен» починали свій шлях Олександр Долгополов, Сергій Стаховський і багато інших. У ньому брали участь Ніколас Альмагро, Кароль Кучера, Ніколай Давидєнко та Фернандо Вердаско. Лашкул переконаний, що відродження турніру дасть поштовх до популяризації цього виду спорту у столиці.

 

Відтак з 20 по 26 вересня усі бажаючи запрошуються на турнір. Чому б не привести дітей та отримати насолоду від тенісу, тим паче, що все це безкоштовно. До того ж плануються різноманітні конкурси для дітей та дорослих. – підсумував Сергій Лашкул.